Vítejte!

Pár slov k situaci na Signálech

25. 2. 2019 17:31
Rubrika: Nezařazené | Štítky: signaly

Těchto pár slov bych ráda směřovala k těm, kteří moc nechápou, co se to na těch Signálech děje. Snaží se zorientovat. A třeba jim to zatím moc nejde. A píšou mi povzbudivé zprávy, abych nebyla smutná. Abych nezahořkla. A jestli se potřebuju vypovídat, že můžu. A někteří vybízejí ke smíru. 

Díky moc za všechny vaše zprávy, postřehy, povzbuzení. Jestli jsem někomu neodpověděla, tak se omlouvám, trochu nestíhám.

Já bych ráda řekla následující:

1. V současné situaci nejde o osobní spor. Možná byste tomu nevěřili, ale já se s Václavem Vackem vůbec nehádám. Aspoň o tom nevím. Dokonce mi ještě přál k svátku. Mimochodem jako jediný ze Signálníků :) Pravda, bylo to před tím, než jsem vydala ty dva články... Ale třeba by mi popřál ještě i teď? :) Ale jeho přístupu si vážím. Jiný šéf, kdyby mu podřízený udělal to, co jsem udělala já, by se tak velkoryse nezachoval.

2. Neruply mi nervy. Já jsem tak trochu cholerik, to jo. Občas, když je toho na mě moc a děti zlobí, tak na ně vyjedu... a za pět minut je klid. Ale teď jde o něco úplně jiného. Kollenka se umí opanovat. Zvlášť ve veřejném prostoru. Pokud se někdy neopanovala, udělala to proto, že se opanovat nechtěla. Proč? Ptejte se proč. Ptejte se, hledejte... a třeba naleznete. 

3. Jestli budete ticho, nic se nezmění. 

 

Sdílet

Komentáře

amperijas no byly jsme ranno v v uherském Brodě já kromě svičkek malých na velikonoce mám všecko koupené a ješte koupila povlačení to kviko stalo 79,90kč v kiku a povlečení v lidlu za 299kč jedno mám dvě a tady čičam granulky a něco už na popeleční střdu na jídlo na večeru a snídaní asi půjdu poto na prochazku včera jsem koupila kave do autobusu a na fašak a snidaní a něco za odměmu za 164kč a byla za 15až 20min zpátky jinak fajn kromě ovoce a věci buchty a smetany a ryžovych nudlí a granuich pro čičkačka a ružičky pro Pana Ježíše nebudu v Luhačovich nic kupovat a velikonece jen svíčky od 20kč do 60kč jaké seženu a budou dvě svíčky nebo čtyři co povezu a v plastě sovojku mam koupenou v lidlu

amperijas no v pátek jedu na Pradliska a budu tam od 1.3.Do 5.3.2019 a jedu asi už z Vlčnova ale z Uheského Brodu mě to jede v 13:O3 a pak veze styct tady potletoho jak auto ale pojededu autobusem o jedecti hodinách dam hamburg na oběd a pojedu do Luhačovic

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio