Vítejte!

Co je kvalita?

27. 2. 2019 3:11
Rubrika: Nezařazené | Štítky: signaly

Jedním z neuralgických bodů událostí posledních dní byl článek od nové mladé Signalistky @MadlenkaMachulova. (Madlenko, proimiň, že to zase vytahuji na světlo. Já chápu, že jsi chtěla mezi nás vstoupit trochu méně křiklavým způsobem, no, ale už se holt povedlo... :) Co s papežem?

Když jsem ho zařadila do výběru z blogů, objevil se proti tomuto kroku protest, který Václav Vacek podpořil a napsal mi, že se domnívá, že takový článek do výběru nepatří s odůvodněním, že ve výběru z blogů by mělo být the best z toho, co Signály nabízejí a toto patří k "méně kvalitním článkům".

A já se ptám: Co je kvalita?

Samozřejmě, že pontifikát papeže Františka vzbuzuje mezi katolíky různé reakce. (Bylo toho za minulých papežů jinak?) Víme o rozdělení - jedni jsou z něho nadšení, jiní toto nadšení nesdílí. Tvářit se, že toto rozdělení neexistuje, by bylo stavěním Potěmkinových vesnic. 

Článek MadlenkyMachulové nabízel jasný pohled, jednu z názorových pozic. Ano, byla to ta názorová pozice, která až tak úplně neladí se zaměřením redakce. Ale. Její pohled byl předložen velmi seriózně, věcně. Svůj názor pečlivě argumentačně podložila. A předložila jej dokonce velmi empatickým způsobem, totiž takovým, který předem předpokládal negativní reakci a tak raději dopředu avizoval, že autorka opravdu nechce vystupovat proti papeži Františkovi - natož proti papežství jako takovému - ale zkrátka něčemu nerozumí a tak se ptá. 

A já se taky ptám. 

Je takový článek kvalitní?

Patří do výběru z blogů na Signálech?

Za mě stoprocentně ano. 

 

Sdílet

Komentáře

amperijas na Fecubuku mám kuchařké recepíky na svém na petra nevařilová/ nebo . 18 na fecouku

astmarevmainkonti-kat
@amprijas: Děkuju!

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio